Нерухомість аеропорту «Бориспіль» здадуть в оренду

Фонд держмайна (ФДМ) України передасть в оренду нерухомість Міжнародного аеропорту "Бориспіль", який раніше звинуватили в порушенні антимонопольного законодавства. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає прес-служба відомства.

Об этом сообщает http://samoychka.org

Криклій зазначив, що конкуренція між потенційними орендарями забезпечить кращі умови оренди для держави і якісний сервіс для пасажирів.

"Саме для цього Міністерство інфраструктури спільно з Фондом державного майна вирішили, що в оренду передаватимуться тільки об’єкти з певною площею і цільовим призначенням", — сказав Криклій.

У Мінінфраструктури уточнили, що ще 26 грудня 2019 року розглянули питання про можливість передачі в оренду державного нерухомого майна, що знаходиться на балансі ДП "МА" Бориспіль ", і направили відповідні висновки регіональному відділенню ФДМ по Київській, Черкаській та Чернігівській областях.

Нагадаймо, також Міністерство інфраструктури в грудні 2019 року погодився скасувати рішення про надання пільг аеропорту "Бориспіль" у вигляді зниженого тарифу на аеронавігаційне обслуговування.Джерело статті: “http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/neruhomst-ajeroportu-borispl-zdadut-v-orendu-58588”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top