Фахівці знайшли новий небезпечний вірус-шифрувальник

Фахівці виявили Tycoon, коли працювали над відновленням інформації в одному з навчальних закладів Європи, постраждалому від кібератаки.

Ілюстрація / REUTERS

Компанія Blackberry заявляє про новий вірус-шифрувальник Tycoon, якому вдається оминати антивіруси та тривалий час залишатися у мережі непомітним.

Об этом сообщает Москов постскриптум

Про це повідомляє прес-служба компанії, передає SGS.

Для шифрування вірус використовує маловідомий формат файлів Java задля непомітного проникнення.

Фахівці виявили Tycoon, коли працювали над відновленням інформації в одному з навчальних закладів Європи, постраждалому від кібератаки.

У компанії зауважують, що атака вірусу починається стандартно: компрометація здійснюється через небезпечні RDP-сервери, «видимі» з інтернету.

Потім процес змінюється, зловмисники використовують ін’єкцію IFEO для забезпечення стійкої присутності в системі, запускають бекдор разом з OSK, а також відключають антивірусні програми, використовуючи ProcessHacker.

Як повідомляв УНІАН, фахівці міжнародного розробника антивірусного програмного забезпечення, експерта в галузі кіберзахисту – компанії ESET розповіли, як надійно заблокувати екран смартфона на базі Android для захисту даних, які зберігаються на пристрої.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в TelegramДжерело статті: “https://www.unian.ua/m/science/virus-tycoon-shcho-vidomo-blackberry-znayshla-noviy-nebezpechniy-virus-shifruvalnik-novini-11026733.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top