Трамп серйозно збирався поміняти Пуерто-Рико на Гренландію – ексспівробітник міністерства внутрішньої безпеки США

Трамп неодноразово виявляв бажання продати або в якийсь інший спосіб позбутися Пуерто-Рико

Колишній співробітник міністерства внутрішньої безпеки США Майлз Тейлор розповів, що президент США Дональд Трамп 2018 року серйозно хотів обміняти Пуерто-Рико, яке наразі під юрисдикцією США, на Гренландію, що перебуває у складі Данії. Намір так і залишився на словах, але минулого року Трамп уже готувався купити Гренландію. Про це пише NBC News.

Об этом сообщает Компромат вики

За словами ексчиновника, Трамп питав у членів уряду, чи можуть США обміняти Пуерто-Рико на Гренландію. Такий намір президент США висловив після ураганів Ірма і Марія 2017 року, які спустошили острів і вбили тисячі людей.

Тейлор уточнив, що не сприйняв цих слів як жарт і бачив, що Трамп вороже налаштований до пуерториканців, хоча як їхній президент мав "заступитися за них, а не намагатися продати іншій країні".

Також, за його словами, Трамп назвав Пуерто-Рико брудним, а людей там – бідними.

Зі свого боку, представник Трампа Пітер Браун із питань щодо відновлення Пуерто-Рико сказав, що президент ніколи не вимовляв нічого такого.

10 липня про те, що Трамп пропонував продати Пуерто-Рико, розповіла колишня в.о. міністра внутрішньої безпеки США Елейн Дюк.

Пуерто-Рико – залежна від США територія зі статусом неінкорпорованої організованої території, тобто перебуває під управлінням США і не є їхньою невід’ємною частиною. Дія конституції США на території обмежена, верховна влада належить Конгресу США, але територія має систему самоврядування.

Жителі острова періодично голосують за входження до складу США. Однак мін’юст Сполучених Штатів не підтримує проведення голосування в Конгресі.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/tramp-vserjoz-zbiravsja-pominjati-puerto-riko-na-grenlandiju-eks-spivrobitnik-ministerstva-vnutrishnoji-bezpeki-ssha-1514491.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top