"Нова пошта" запустила новий сервіс проти шахраїв

"Нова пошта" запустила новий сервіс проти шахраївНова пошта запустила послугу для здійснення безпечних онлайн-угод між продавцями і покупцями — "Сейф-сервіс".

Об этом сообщает Москов пост


Про це повідомляє пресслужба компанії.


Очікується, що новий сервіс допоможе захистити від шахраїв як відправника, так і одержувача.


Сервіс дає додаткові гарантії при здійсненні покупок, якщо оплата передбачає перерахування з карти на карту.
При використанні "Сейф-сервіс", угода здійснюється через мобільний додаток або бізнес-кабінет сайту Нової пошти. Потрібна сума для оплати товару не йде відразу на рахунок продавця, а резервується. Тільки після цього продавець відправляє посилку. Як тільки покупець її оглянув і забрав, кошти перераховуються продавцю на карту.


Якщо покупка не підійшла — вона повертається назад до продавця, а гроші за товар повертаються покупцеві. Таким чином покупець має можливість оглянути посилку перед покупкою, уникає ризиків з передоплатою за товар на карту невідомим продавцям і отримує додатковий захист від шахраїв. А продавець може сміливо відправляти посилку і бути впевненим, що отримає гроші, а в разі її повернення — йому не доведеться оплачувати доставку.


При цьому дані платіжних карт для обох сторін залишаються конфіденційними.


Посилка, оформлена з "Сейф-сервісом", може перебувати у відділенні 5 днів, потім вона автоматично буде повернута відправнику. Сервіс для продавців — безкоштовний, а покупець оплачує комісію за грошовий переказ в розмірі 10 гривень в тестовий період (до 12 жовтня)*, незалежно від вартості товару, і доставку. Роботу сервісу для клієнтів надає фінансова компанія Пост Фінанс, яка є частиною групи компаній Нова Пошта.


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/08/25/664345/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top