Всесвітній економічний форум у Давосі перенесли на літо 2021 року

Всесвітній економічний форум у Давосі перенесли на літо 2021 року

Давос


Всесвітній економічний форум у Давосі вирішили перенести з січня на початок літа 2021 року. Таке рішення організатори ухвалили у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Об этом сообщает Репортер


Про це йдеться у релізі, опублікованому на сайті форуму 26 серпня.


“Рішення далося непросто, оскільки світовим лідерам потрібно зібратися разом, щоб розробити спільний шлях відновлення і сформувати “Велике перезавантаження” в епоху після Covid-19. Однак, на думку експертів в січні не вдасться організувати це (форум, – ред.) безпечно”, – йдеться в повідомленні.
Однак протягом тижня, починаючи з 25 січня, Форум проведе онлайн-зустрічі на високому рівні “Давоські діалоги”, під час яких ключові світові лідери поділяться своїми поглядами на становище у світі.


Деталі, що стосуються дати та місця проведення самого економічного форуму у 2021 році організатори обіцяють повідомити, щойно будуть упевнені у безпеці його учасників.


Справка: Форум у Давосі – найпрестижніший і найбільш резонансний щорічний глобальний саміт. Уперше він відбувся в 1971 році.


Нагадаємо, станом на 26 серпня білоруська валюта подешевшала і коштує 10,51 грн/рубль, в той час, як вчора, 25 серпня, один рубль коштував 10,83.


Джерело статті: “https://informator.press/vsesvitniy-ekonomichnyy-forum-u-davosi-perenesly-na-lito-2021-roku/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top