​Комітет Сенату США із закордонних справ підтримав нового кандидата на посаду посла США в Україні

Комітет із закордонних справ Сенату США одноголосно підтримав кандидатуру Кіта Дейтона на посаду посла США в Україні. Жоден законодавець з обох партій не висловив зауважень щодо його призначення. Сам Дейтон не був присутнім на слуханнях, повідомляє «Голос Америки».

Об этом сообщает Компромат

Комітет також підтримав Джулі Фішер на посаду американського посла в Білорусі, утім проти її кандидатури виступив сенатор-демократ Крис Мерфі.

«Я виступаю проти цієї кандидатури. Ми зупинили дипломатичні відносини з Білоруссю через спроби Лукашенка притиснути демократію, права людини і свободу ЗМІ. Очевидно, ми перебуваємо у важкій кризі сьогодні, але це дивний момент для США, щоб відновлювати відносини з урядом Білорусі, який брутально придушує протестувальників на вулицях», — сказав Мерфі щодо кандидатури посла в Білорусі.

Загалом комітет підтримав 15 кандидатів на різні дипломатичні посади, далі ці кандидатури має затвердити голосування у Сенаті США.

Кіт Дейтон. Фото VOA


Джерело статті: “https://k-z.com.ua/myr/54881-komitet-senatu-ssha-iz-zakordonnih-sprav-pidtrimav-novogo-kandidata-na-posadu-posla-ssha-v-ukrayini”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top