Сайт Нацполіції зламали і почали публікувати фейки

Сайт Нацполіції зламали і почали публікувати фейки


Сайт Національної поліції України 23 вересня 2020 року зламали невідомі. Проблеми виникнули зранку – на ресурсі почали з’являтися новини п’ятирічної давнини, або ж зовсім фейки. Про інцидент повідомила пресслужба Головного управління Нацполіції на своїй сторінці в Facebook.

Об этом сообщает Устав

"Сьогодні об 11:45 зафіксовано несанкціоноване втручання у роботу офіційного вебсайту Нацполіції. У зв’язку з цим на деяких інтернет-сторінках обласних управлінь поліції була поширена недостовірна інформація", — розповіли у відомстві.

Наразі сайт Національної поліції України тимчасово відключений.

"Наші спеціалісти працюють над усуненням несправностей. Просимо вибачення за тимчасові незручності", — додали правоохоронці.

Зокрема, на ресурсі розмістили інформацію про нібито вибух на Рівненській АЕС. Крім того, подібна публікація з’явилася і на сайті Вараської міськради. На підприємстві цю інформації негайно спростували, назвавши фейком. Згодом спростування цієї інформації на своїй сторінці в Facebook розмістила і пресслужба Вараської міської ради.

Своєю чергою у Нацполіції закликали поки що користуватися їхніми офіційними сторінками у Facebook та Youtube.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/ukraine/sayt-nacionalnoyi-policiyi-zlamali-ta-pochali-publikuvati-feyki-395728”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top