Водіїв в Україні почнуть штрафувати по-новому з 1 жовтня: нові правила

З 1 жовтня на дорогах України водії будуть зобов’язані рухатися поза населеними пунктами з включеним ближнім світлом фар або запаленими ходовими вогнями.

Об этом сообщает Политика 2.0

Нагадаємо, ця норма діє щороку і цілодобово в період з жовтня по травень.

Loading...

Відповідно до пункту 9.8 Правил дорожнього руху України, з 1 жовтня по 1 травня всі механічні транспортні засоби за межами населених пунктів повинні рухатися з увімкненими ДГЗ, а якщо вони не передбачені конструкцією – ближнім світлом основних фар.

Ця норма повинна дотримуватися цілодобово.

Популярні новини зараз
 • США «вдарили» новими санкціями по Росії
 • Виводили під оплески: українських туристів без масок зняли з міжнародного рейсу
 • Британські вчені мають намір заразити COVID-19 тисячі людей
 • У разі порушення даного правила, водіям загрожує штраф в розмірі від 425 до 510 гривень (ч. 2 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

  Тим часом, на розгляді в Раді знаходиться законопроект, який передбачає збільшення штрафів за їзду без ременя безпеки в 17 разів.

  Як ми вже розповідали раніше, в українських водійських правах з’явиться відмітка про те, чи згоден їх власник на посмертне донорство.

  А також, троє громадян Королівства Марокко загинули в страшній аварії, яка сталася увечері 17 вересня в Запоріжжі . Водій «BMW» допустив занос, врізався в «Nissan», а потім влетів опору рекламоносія. В результаті машина загорілася.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/09/24/vodiyiv-v-ukrayini-pochnut-shtrafuvaty-po-novomu-z-1-zhovtnya-novi-pravyla/”

  Похожее

  Загрузка...

  Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

  Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
  Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

  Дайджест новостей
  On Top