У Києві по-звірячому знущалися над дітьми-аутистами - тіла почорніли від побоїв: фото 18+

У Києві по-звірячому знущалися над дітьми-аутистами - тіла почорніли від побоїв: фото 18+

У Святошинському дитячому будинку-інтернаті, де займаються вихованням дітей з психічними і неврологічними розладами, жорстоко били вихованців.

Об этом сообщает Преступная Россия


Про це повідомляють на сторінці "Котельникова, 51" в Facebook.


"Про те, що сталося з цими хлопчиками — аутистами, свідчать ці фотографії. Батьки дізналися на 13-й день, коли дітей синіх до чорних привезли з лікарні в інтернат, без відома батьків відправили на експертизу, потім до проктолога. Весь цей час на територію інтернату батьків цих дітей не пускали", — сказано в повідомленні.За словами автора поста, дітей привезли в інтернат так пізно, так як чекали, щоб зійшли синці і неможливо було нічого довести.


"У лікарні вони перебували в одній палаті з якимись ув’язненими. У мене просто шок", — розповіла одна з мам хлопців.


Директор установи говорить, що поки немає висновку поліції, зустрічатися з журналістами не буде.Раніше "Апостроф" повідомляв, що в Нікополі Дніпропетровської області школярки побили дівчинку, а потім виклали відео знущання над ровесницею в соцмережі.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/kiev/2020-09-28/v-kieve-zverski-izdevalis-nad-detmi-autistami---tela-pocherneli-ot-poboev-foto-18/210379”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top