В Україні проведуть соціально-мистецьку акцію "Приречені на щастя"Міжнародний благодійний фонд «ПАРЕА» за підтримки Українського Культурного Фонду з 6 по 10 жовтня 2020 року буде проводити театральний online захід Соціально-мистецьку акцію «Приречені на щастя».

Об этом сообщает Компромат


Метою соціально-мистецької акції є популяризація самобутнього театрального мистецтва людей з інвалідністю, а також включенню інклюзивних театрів в сучасний культурний контекст без втрати автентичності у виражальних засобах «особливих» виконавців. Акція має показати спроможність власної творчої самореалізації людей з інвалідністю як митців, які творять новітній культурний продукт. Захід спрямовано на оновлення та відродження Міжнародного інклюзивного театрального фестивалю «Сонячна хвиля».


Протягом 6-10 жовтня 2020 року кожен може підключитися до он-лайн акції як глядач через сайт-платформу Соціально-мистецької акції «Приречені на щастя» (https://www.destinedforhappiness.com.ua ).


Ви зможете дистанційно побачити, оцінити і насолодитися виступами учасників, а також, прийняти участь у он-лайн майстер-класах по театральному маркетингу та створенню сучасного відео-контенту для театрів та акторської майстерності.


Мистецька акція «Приречені на щастя» – це новий погляд на інклюзивне мистецтво. Це – унікальний інформаційний простір сучасного театрального мистецтва. Це – платформа, яка єднає акторів інклюзивного театру з усього світу.Джерело статті: “https://cometa.news/v-ukraini-provedut-socialno-mistecku-akciju-quot-prirecheni-na-shhastja-quot/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top