Зеленський призначив нового голову Яворівської РДА

Зеленський призначив нового голову Яворівської РДА

У понеділок, 28 вересня, президент України Володимир Зеленський призначив головою Яворівської державної адміністрації Юрія Шпака. Про це йдеться у розпорядженні глави держави.

Об этом сообщает Редакция news  • 6фап
  • 470х200і22042020а
  • 5ар

«Призначити Шпака Юрія Анатолійовича головою Яворівської районної державної адміністрації Львівської області», – йдеться у документі.

Юрій Шпак був керівником справ виконавчого комітету Миколаївської міськради. Згодом став заступником голови Миколаївської РДА.Реклама партнерів

Згідно із декларацією, Юрій Шпак має квартиру у Львові на 61,6 кв.м. Його дружина та донька володіють квартирою та нежитловим приміщенням у Львові, а також кімнатою у Яворові. Також Юрій Шпак має автомобіль автомобіль Skoda Yeti 2012 року випуску.

У 2019 році Юрій Шпак заробив 370 тисяч гривень у Миколаївській міській раді. Крім цього минулоріч заробив понад 8 тисяч гривень зарплати за сумісництвом у Львівська « Європейський університет». Також новий голова Яворівської РДА задекларував понад 205 тисяч пенсії. У банку зберігає 350 тисяч гривень.

Нагадаємо, цьогоріч у липні на 42 році життя відійшов у вічність голова Яворівської райдержадміністрації Андрій Шумський.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/09/28/zelenskyj-pryznachyv-novoho-holovu-iavorivskoi-rda”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top