Директора відсторонили. Дочку загиблого пілота Ан-26 відмовилися брати до другого класу в Харкові

Директора відсторонили. Дочку загиблого пілота Ан-26 відмовилися брати до другого класу в Харкові

Дочку пілота літака Ан-26, який розбився під Харковом, відмовилися брати до другого класу в харківській школі. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі глава Харківської ОДА Олексій Кучер.

Об этом сообщает Незыгарь

«З в.о. міністра освіти і науки України Сергієм Шкарлетом терміново відреагували на ситуацію. Призначено службове розслідування, а керівника установи відсторонено від виконання обов’язків», — заявив він.

Кучер зазначив, що нестача місць у школах і дитячих садах — стара проблема Харкова, але відмовляти в праві на освіту біля будинку неприпустимо. Він уточнив, що питання навчання дівчинки вже вирішили.

Військовий літак Ан-26 Збройних сил України розбився увечері 25 вересня в двох кілометрах від військового аеродрому Чугуєва.

На борту було 27 осіб: офіцери і курсанти Харківського університету Повітряних сил ЗСУ імені І. Кожедуба, вони виконували навчально-тренувальний політ.

Читайте також:

Відмова двигуна та 26 загиблих військових. Головне про катастрофу літака Ан-26 у Харківській області

25 людей загинули на місці катастрофи, один курсант помер в лікарні від опіків. Ще одному вдалося вижити — він перебуває в лікарні, його стан оцінюється як середньої тяжкості.

Слідство розглядає всі версії причини авіакатастроф: технічну несправність літака, помилку екіпажу, помилку керівництва польотів, неналежну підготовку літака і теракт.

За попередніми даними, причиною аварії Ан-26, швидше за все, стала сукупність різних факторів.

Читайте також:
  • Ан-26Ш: що відомо про літак, на якому розбилися курсанти
  • Батько курсанта, який вижив під час падіння Ан-26, пережив три авіакатастрофи
  • «Прийшов до тями всередині палаючого літака». Єдиний курсант, що вижив в авіакатастрофі Ан-26, розповів про останній політ
Останні секунди АН-26. Відео з камери спостереження
Редактор: Ніна Григорська

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/katastrofa-an-26-dochku-zagiblogo-pilota-vidmovilisya-brati-do-drugogo-klasu-novini-harkova-50115457.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top