«З 200 не придбали жодного». Уряд провалив закупівлю апаратів ШВЛ за кошти ковідного фонду — Рахункова палата

Уряд не придбав жодного апарату штучної вентиляції легень, гроші на які передбачені у фонді боротьби з коронавірусною інфекцією, повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

Об этом сообщает Компромат РоссииХронiки коронавірусу. Останні новини
Надсилаємо щоденно о 08:00


«ШВЛи закуплялися в інший спосіб, не з ковідного фонду — і меценатами, і державні органи, в тому числі МВС, для себе закупляли. З ковідного фонду ШВЛи на сьогодні не закуплено», — розповів він в ефірі Українського радіо.


За його словами, у першому тендері на закупку апаратів ШВЛ взяли участь шість учасників, лише двоє запропонували товари відповідно до вимог. Проте згодом виявилося, що обидва учасники — проблемні. Наразі оголошено новий тендер.


Голова Рахункової палати додав, що термін постачання перших 100 апаратів ШВЛ спливає 30 жовтня 2020 року.


Нагадаємо, що Кабмін виділив 100 млн грн на закупівлю апаратів ШВЛ ще наприкінці квітня.


За рахунок спеціального фонду боротьби з COVID-19 здійснюється закупівля 200 апаратів ШВЛ.


Редактор: Оксана Соломка


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/koronavirus-uryad-ne-pridbav-zhodnogo-aparatu-shvl-novini-ukrajini-50115428.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top