В ізоляції жінки починають вдвічі більше вживати алкоголю, – вчені

В ізоляції жінки починають вдвічі більше вживати алкоголю, – вчені

последние новости в Украине останні новини в Україні


Фахівці дослідницького центру RAND у Санта-Моніці провели дослідження щодо самоізоляції. Під час карантину американські громадяни стали більше вживати спиртних напоїв.

Об этом сообщает Компромат СНГ

У США з початку пандемії та старту карантину різко збільшилися продажі спиртного в магазинах — на 54%. Про це 1 жовтня повідомив науковий журнал JAMA Network Open.

Фахівці проаналізували відповідні дані проєкту American Life Panel. Його ініціатори вивчалися звички вживання спиртного у приблизно шести тисяч добровольців. Результати дослідження вразили самих науковців. Виявилося, що під час ізоляції жінки стали пити спиртне частіше на 40%, а молодь — на 19%.

Також стало відомо, що на території України серед населення зростає популярність сидру. Також активно розвивається напрямок "крафтового" алкоголю. Фахівці прогнозують, що найближчі місяці відбудеться подорожчання алкогольної продукції на вітчизняному ринку.

Раніше ASPI news повідомляло, що на Волині зафіксували спалах коронавірусу. Також стало відомо, що у Черкасах назвали причину смерті вчительки.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/zdorovya/v-izolyacii-zhinki-pochinayut-vdvichi-bilshe-vzhivati-alkogolyu-vcheni”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top