Ексголові Державної податкової служби України повідомлено про підозру

Ексголові Державної податкової служби України повідомлено про підозру

69706108_10157499772419803_3153686419780665344_o

Заступником Генерального прокурора повідомлено про підозру колишньому голові ДПС України у зловживанні владою та службовим становищем, тобто умисному, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для юридичної особи використанні влади та службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам (ч. 2 ст. 364 КК України).

Об этом сообщает Политика 2.0

Про це пише Резонанс 20 жовтня із посиланням на Офіс Генерального прокурора України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що колишній голова Державної податкової служби України незаконно скасував податкове повідомлення-рішення на суму 2 млрд 246 млн₴ Цим документом Офісом великих платників податків ДПС України було донараховано рентну плату за користування надрами одному з найбільших металургійних комбінатів країни.

Таким чином, бюджет України недоотримав зазначену суму несплачених податків, — зазначили в прокуратурі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора слідчими Головного слідчого управління Служби безпеки України.

Як нагадує Резонанс, у травні СБУ обшукала житло нещодавно звільненого голови ДПС Сергія Верланова. Про це експосадовець повідомив у Facebook.

Снимок экрана 2020-10-20 в 18.15.03

ЦЕ ПРОДОВЖЕННЯ ПОЛІТИЧНОГО ТИСКУ НА КОМАНДУ РЕФОРМАТОРІВ, — ЕКСГЛАВА ДПС ВЕРЛАНОВ ПРО ОБШУК СБУ

"Постанову на обшук видано Житомирським судом, вона вже є в інтернеті, я розголошувати не буду, оскільки з повагою ставлюся до таємниці слідства, — зазначив у ЗМІ Верланов. — Це стара, відома для мене справа, за якою до мене приходили до Державної податкової служби, коли я був головою. Там розслідуються епізоди, які мені абсолютно зрозумілі, все це свідчить про нашу боротьбу з конвертаторами. Чому це сьогодні перейшло в таку площину? На мій погляд, це продовження політичного тиску на команду реформаторів, такого ж порядку, як кримінальне провадження проти Рябошапки".

Згідно ухвали суду кримінальне провадження розслідується за ч.2 ст. 364, ч. 5 ст. 358-5, ч. 3 ст. 212, ч. 3 ст. 209 КК України.

Сергія Верланова з посади голови Державної податкової служби уряд звільнив 24 квітня. Він був чільником податкової з кінця квітня 2019 року, після того, як Державну фіскальну службу розділили.

ОАСК ВІДКРИВ ПРОВАДЖЕННЯ ЗА ПОЗОВОМ ВЕРЛАНОВА ЩОДО ЗВІЛЬНЕННЯ З ПОСАДИ


Джерело статті: “https://resonance.ua/eksgolovi-derzhavnoi-podatkovoi-sluzh/”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top