Епідемія триватиме два роки: експерт попередив про нову реальність

Збудник COVID-19 – вірус SARS-Cov-2 залишиться назавжди і в найближчі півтора-два роки українцям потрібно навчитися жити в умовах епідемії.

Об этом сообщает FIB

Loading...

Таку думку в ефірі “Україна 24”. озвучив начальник Держспоживслужби Києва Олег Рубан.

За його словами, необхідно змінити риторику щодо того, хто повинен нести відповідальність за порушення карантину – суб’єкти господарювання або громадяни.

Популярні новини зараз
 • Кремль влаштував істерику через будівництво Україною військово-морських баз в Чорному морі
 • Школи та садочки необхідно закрити на карантин: лікар назвав причину
 • Медики назвали групи людей, яким не страшний коронавірус
 • “Дійсно збудник з нами назавжди і ми повинні навчитися жити, працювати в умовах епідемії найближчі півтора-два роки”, – сказав Рубан.

  При цьому він зазначив, що сьогодні є законна база щодо перевірки суб’єктів господарювання і накладення штрафів за порушення карантинних вимог.

  Нагадаємо, напередодні в Україні були побиті одразу два рекорди по COVID-19 – добової захворюваності – 6 719 випадків, і смертності – помер 141 пацієнт.

  Відзначимо, глава корпорації Microsoft Білл Гейтс вважає , що до кінця року – початку наступного почнуть з’являтися більш ефективні терапевтичні препарати, в першу чергу моноклональні антитіла.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/10/21/epidemiya-trivatime-dva-roki-ekspert-poperediv-pro-novu-realnist/”

  Похожее

  Загрузка...

  Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

  Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
  Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

  Дайджест новостей
  On Top