Шкарлет розповів, чи повернуть дистанційне навчання в школах

Найбільше шансів повернутися до школи після закінчення осінніх канікул мають учні початкових класів. При цьому формат навчання більш старших класів залежатиме від ситуації з COVID-19 в кожному регіоні.

Об этом сообщает Москов постскриптум

Про це в ефірі “Сніданку з 1+1” повідомив тимчасово виконуючий обов’язки міністра освіти Сергій Шкарлет.

Loading...

За його словами, якщо після 30 жовтня ситуація, в залежності від зонування, буде поліпшуватися, то хтось вийде на очну форму навчання. Якщо ж це буде “червона” зона, школярі залишаться на дистанційному навчанні.

“Я сподіваюся, що перші-четверті класи все ж будуть вчитися в повноформатному режимі. Будемо сподіватися на кращий сценарій, але якщо буде гірше, то, звичайно, – це дистанційне навчання”, – попередив він.

Популярні новини зараз
 • Кремль влаштував істерику через будівництво Україною військово-морських баз в Чорному морі
 • Медики назвали групи людей, яким не страшний коронавірус
 • Школи та садочки необхідно закрити на карантин: лікар назвав причину
 • Шкарлет також додав, що в проект бюджету на наступний рік вже заклали мільярд гривень на дистанційну форму навчання – кошти підуть на дезінфектори, надбавки вчителям, засоби індивідуального захисту тощо. За словами Шкарлета, забезпечення навчальних закладів засобами захисту – це обов’язки місцевої влади. Однак за тим, як відбувається дистанційне навчання, і приймати скарги від батьків, якщо вони з якимись речами не згодні, повинна Державна служба якості освіти.

  Нагадаємо, глава парламентського комітету з питань науки і освіти Сергій Бабак раніше заявив, що початкову школу і дитячі садки закривати з листопада не будуть навіть при найгіршому сценарії. Це узгодили з Міністерством освіти і науки та Міністерством охорони здоров’я.

  А ось лікар-анестезіолог з Ізраїлю Борис Бриль вважає, що якщо дитячі садки і початкову школу в Україні вирішать не закривати на карантин при будь-яких умовах, це може привести до зростання захворюваності коронавирусной інфекцією COVID-19 в країні.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/10/21/shkarlet-rozpoviv-chi-povernut-distantsijne-navchannya-v-shkolah/”

  Похожее

  Загрузка...

  Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

  Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
  Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

  Дайджест новостей
  On Top