Кабмін не бачить можливості для тотального карантину в Україні – Шмигаль

Кабінет міністрів не хоче та не бачить можливості для впровадження в Україні тотального карантину для протидії поширення коронавірусній інфекції.
Фото: kmu.gov.ua

Кабінет міністрів не «хоче та не бачить можливості» для впровадження в Україні тотального карантину для протидії поширення коронавірусній інфекції.

Об этом сообщает РуссианГейт

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, пише «Інтерфакс».

«Ми дуже не хочемо й не бачимо можливості для тотального карантину. Наразі ми управляємо адаптивним карантином. Зараз, на жаль, дедалі більше стає «червоних» зон», — сказав Шмигаль журналістам після голосування у Львові в неділю.

Він закликав громадян дотримуватися протиепідемічних правил і зазначив, що на сьогодні кількості ліжок в Україні вистачає.

«Звісно, в тих областях — а це Київ, Донецька й Одеська область, де ми бачимо, за прогнозами, що може бути перевищення хворих над кількістю ліжок, зокрема, забезпечених киснем, — ми готуємо розгортання мобільних госпіталів», — додав Шмигаль.

Нагадаємо, впродовж минулої доби у Україні підтвердили 6 088 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією.

Також ми писали, що послабити карантин знову не готова жодна з областей.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2020/10/25/novyna/suspilstvo/kabmin-ne-bachyt-mozhlyvosti-totalnoho-karantynu-ukrayini-shmyhal”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top