Глава Нацполіціі Клименко розповів, як буде себе поводити поліція при відсутності масок в транспорті

Глава Нацполіціі Клименко розповів, як буде себе поводити поліція при відсутності масок в транспорті

последние новости в Украине останні новини в Україні


Глава Національної поліції України Ігор Клименко розповів, як будуть діяти правоохоронці у вихідні, коли вступлять в дію нові санкції за порушення карантину. В першу чергу, поліцейські будуть діяти превентивно, тобто спочатку зроблять зауваження, і тільки в разі відмови будуть документувати правопорушення.

Об этом сообщает Политика 2.0

У суботу та неділю поліцейські будуть проводити рейдові перевірки, щоб проконтролювати дотримання суб’єктами господарювання рішення уряду по "карантину вихідного дня", поліцейські будуть діяти превентивно. Про це напередодні повідомила пресслужба Нацполіціі.

"Відповідно до нововведень, поліцейські тепер можуть не тільки складати адміністративні протоколи за порушення карантину, а й на місці приймати рішення щодо фізичних осіб, які перебувають в громадських будівлях або транспорті без одягнених масок або респіраторів. Але в першу чергу поліцейські будуть діяти превентивно, тобто спочатку зроблять зауваження. І тільки в разі відмови будуть документувати дії правопорушника ", — пояснив Клименко.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України підтримав введення "карантину вихідного дня" з 14 по 30 листопада 2020 року. Також ASPI news повідомляло, що Кабмін дозволив поліції частіше застосовувати електрошокер при затриманні.

последние новости в Украине останні новини в Україні


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/glava-nacpolicii-klimenko-rozpoviv-yak-bude-sebe-povoditi-policiya-pri-vidsutnosti”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top