У Чернівецькій ОДА відреагували на смерть пенсіонера у приймальному відділенні лікарні

Директор департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Олег Чорний закликав не перетворювати на «цирк» смерть пацієнта у приймальному відділенні Вижницької центральної районної лікарні.

Об этом сообщает Moscow Post«Мені не подобається, що десь звинувачують лікарів. Лікарів треба відстоювати у цей складний час, вони на передовій. І коли кожен зараз дозволяє собі приходити і знімати відео, відкривати з ноги двері — куди це йде? В цій історії ми маємо відстояти медичну спільноту, підставити їм плече», — сказав він на зустрічі в ОДА.


Читайте також:
Лікар про ситуацію з коронавірусом в Чернівцях: Люди синіють, вимагають кисень, вночі можна збожеволіти


Він повідомив, що дружина померлого чоловіка відмовилася від будь-яких претензій до лікарів та медперсоналу.


За словами представника ОДА, стан чоловіка був невиліковним, він помер від «перитоніту, перфорації виразки, сепсису».


Чорний додав, що оцінку діям медперсоналу дадуть після заключного висновку експертної комісії. Він сам у діях медиків порушень не побачив.


https://www.facebook.com/cvODA/videos/131653681869098


Нагадаємо, літній чоловік помер у приймальному відділенні Вижницької районної лікарні, не дочекавшись реанімаційної допомоги.


За даним фактом порушено кримінальне провадження за ст. 139 Кримінального кодексу України (ненадання допомоги хворому медичним працівником).


За словами очевидця, який зняв на відео смерть чоловіка, він прийшов до лікарні самостійно і 40 хвилин очікував на допомогу.


Редактор: Оксана Соломка


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/smert-paciyenta-na-bukovini-oda-vstala-na-bik-medikiv-novini-ukrajini-50127555.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top