Батьківщина розгорнула мережу для підкупу виборця: нардеп Немировський звернувся до ГПУ Избранное

Андрій Немировський звернувся до Генерального прокурора щодо розслідування фактів про розгортання ВО "Батьківщина" мережі для підкупу виборців

Про це народний депутат фракції Партії "Блок Петра Порошенка" Андрій Немировський заявив під час брифінгу у прямому ефірі телеканалу "Рада".

"Останнім часом ми чуємо багато інформації про підкуп виборців, але ще багато фактів приховуються. До мене, як до члена підкомітету по боротьбі з політичною корупцією, звернувся громадянин, який надав інформацію про масовий підкуп виборців ВО "Батьківщина", який готується по всій території України. Згідно цього звернення, відповідних документів, переписок і відеозаписів, які надійшли на адресу підкомітету від одного з колишніх працівників так званого технологічного штату ВО "Батьківщина", який працював в Полтавській області, можу зауважити, що мова йде про розгортання мережі для підкупу виборців",- наголосив політик.

"Основним завданням "технологічних груп" ВО "Батьківщина", що працюють в одномандатних округах, є створення мережі: керівник сектору – "старший виборчої дільниці" (СВД) – агітатор – прихильник, яка фактично є мережею для підкупу виборців",- повідомив народний депутат.

Він зауважив, що в подальшому, СВД та агітатори під час проведення зустрічей, в приватних бесідах, пропонують прихильникам віддати свій голос за Юлію Тимошенко за матеріальну винагороду в сумі 500 грн.

За словами Андрія Немировського, наявною інформацією, такі групи для підкупу виборців створені, як мінімум, вже в 2-х областях України, що свідчить про можливу їх наявність і в інших регіонах.

"Особливої уваги заслуговує той факт, що кошти для функціонування вказаної структури надавалися керівником обласного "технологічного" штабу ВО "Батьківщина" готівкою в доларах США, що свідчить про злочинне їх походження",- зауважив народний депутат .

"У зв’язку з цим звертаюсь до Генерального прокурора України з офіційним зверненням зареєструвати, за вказаними у моїй заяві фактами, кримінальне впровадження про підкуп виборців та забезпечити охорону заявнику",- резюмував Андрій Немировський.

Раніше "Прямий" повідомляв, що у липні 2018 року в Києві за ініціативою Юлії Тимошенко відкрився "Центр захисту киян". 

Нагадаємо, громадянська мережа "Опора" виявила порушення законодавства в агітації пана Гриценка та у Юлії Тимошенко. Йдеться про білборди в обласному та кількохрайонних центрів Тернопільської області.

Читайте також: "Кіборги" за участь у з’їзді Тимошенко отримали по 10 тисяч доларів - ветеран АТО.

Раніше Олексій Гетьман заявив, що після участі військових та волонтерів на з’їзді партії ВО "Батьківщина", яких там назвали "кіборгами", справжні оборонці Донецького аеропорту та їхні родичі хочуть повернути нагороди, які вони отримали за ДАП.

Також захисники Донецького аеропорту виступили з вимогою, щоб Юлія Тимошенко принесла офіційні вибачення на будь-якому центральному телеканалі країні за те що використовувала назву "кіборг" у політичних цілях.

Крім того, "Прямий" повідомляв, що політолог Володимир Цибулько назвав технологію з’їзду "Батьківщини" спробою створити паралельну реальність.

Помічник міністра оборони України Юрій Бірюков заявив, що використовувати термін "кіборг" у власних політичних цілях – це просто блюзнірство і наруга над справжніми захисниками Донецького аеропорту.

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top