Офіцера Нацгвардії спіймали на хабарі (ФОТО)

Про це повідомив прес-секретар Генеральної прокуратури України (ГПУ) Андрій Лисенко на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

Зазначається, що прокурори військової прокуратури Об’єднаних сил спільно зі слідчими Державного бюро розслідувань (ДБР) та оперативними Нацполіції затримали командира роти резерву однієї з в/ч Національної гвардії, капітана Нацгвардії, який вимагав та одержав від громадянина С. неправомірну вигоду у сумі 13800 грн (500 доларів США).

Повідомляється, що таку суму він вимагав за сприяння у підписанні контракту на проходження військової служби у зазначеній військовій частині.

За даними правоохоронців, після одержання другої частини хабаря у сумі 7800₴, він був затриманий в порядку ст. 208 КПК України, предмет неправомірної вигоди — вилучено.Джерело статті: “http://www.depo.ua/ukr/life/oficera-nacgvardiyi-spiymali-na-habari-foto-20190212914775”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top