Британська розвідка готова до жорсткої відповіді російським спецслужбам

Про це він заявив напередодні Мюнхенської конференції, повідомляє Depo.ua з посиланням на Financial Times.

Янгер заявив, що загроза з боку російських спецслужб зберігається, незважаючи на активну протидію служб безпеки Великобританії та інших країн, розпочату після отруєння в Солсбері.

"Вони намагаються за допомогою кампанії, що включає таємні та відкриті операції, підірвати наші демократичні інститути і союзи. Це не спрацює, це обійдеться їм занадто дорого", — заявив Янгер.

Він заявив, що участь союзників Великобританії у протидії кампанії Кремля є особливо важливою перевагою.

Нагадаймо, міністр оборони Британії Гевін Вільямсон на відкритті конференції заявив, що Росія залишається основною загрозою безпеки в Європі. Він підкреслив, що метою Євросоюзу є повернення Росії до поведінки в правових рамках. За словами британського міністра, вікно діалогу залишається завжди і слід запобігти ескалації.Джерело статті: “http://www.depo.ua/ukr/svit/britanska-rozvidka-gotova-do-zhorstkoyi-vidpovidi-rosiyskim-specsluzhbam-20190215917206”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top