Вчені назвали термін загибелі сучасної людської цивілізації

Астрономи Колорадського університету в Боулдері прийшли до висновку, що Сонце в найближчі сто років може породити спалах надзвичайної сили – викид енергії в тисячі разів могутніший аніж звичайні спалахи.

Подібні події реєструвалися у молодих зірок, і спочатку вважалося, що в Сонячній системі вони неможливі. Про це повідомляє видання Science Alert.

Вчені проаналізували дані, отримані космічними телескопами Kepler і Gaia, а також наземною обсерваторією Apache Point в Нью-Мексико. Вони знайшли 43 зірки, аналогічні Сонцю, які виробляли такі сплахи. У молодих зірок викиди енергії відбуваються щотижня, у старіших – раз в декілька тисяч років. Однак поки немає більш точної інформації про силу потенційного спалаху і його вплив на Землю.

На думку дослідників, катастрофічне явище призведе до технологічного колапсу сучасної цивілізації, завдасть шкоди в трильйони доларів по всьому світу і викличе непередбачені техногенні катастрофи і стихійні лиха.Джерело статті: “http://dialogs.org.ua/science/21048/”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top