На Волині в орендаря забрали землю вартістю 15 мільйонів


На Волині недобросовісний орендар повернув громаді землю вартістю 15 мільйонів гривень, за яку не платив та використовував не за призначенням.


Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.


Ковельська місцева прокуратура вжила заходів для повернення територіальній громаді Зеленської сільської ради земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею понад 4,5 га й вартістю 15 млн₴


Рішенням господарського суду Волинської області від 16 квітня 2019 року розірвали договір оренди цієї земельної ділянки, укладений сільською радою з головоюсмісцевого фермерського господарства ще у 2001 році.


Підставою для звернення до суду стало невиконання упродовж 7 років орендарем істотних умов договору, зокрема систематичне невнесення орендної плати, у зв’язку з чим заборгованість за використання землі склала понад 45 тисяч₴ Крім цього, земельна ділянка не використовувалась за призначенням.


Незаконні дії орендаря порушували інтереси територіальної громади щодо наповнення місцевого бюджету та продуктивного використання землі для ведення сільськогосподарського виробництва.


На виконання рішення суду, відповідно до акту приймання-передавання, земельну ділянку повернули громаді у стані, придатному для використання.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині у фермерів забрали землі на 4,5 мільйона гривеньДжерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/42258/na-volini-v-orendarya-zabrali-zemlu-vartistu-15-milyoniv/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top