ДТП на трасі Київ — Чоп: вантажівка Volvо врізалась в причеп Iveco (ФОТО)

ДТП на трасі Київ — Чоп: вантажівка Volvо врізалась в причеп Iveco (ФОТО) ДТП на трасі Київ — Чоп: вантажівка Volvо врізалась в причеп Iveco (ФОТО)
ДТП на трасі Київ — Чоп: вантажівка Volvо врізалась в причеп Iveco (ФОТО) ДТП на трасі Київ — Чоп: вантажівка Volvо врізалась в причеп Iveco (ФОТО)

Автопригода сталася сьогодні, 13 червня, неподалік смт. Кольчино, Що на Мукачівщині.

Як розповіли Mukachevo.net в патрульній поліції Закарпаття, коли екіпаж приїхав за викликом, то на місці ДТП, вони виявили дві вантажівки, Іveco та Volvo з механічними пошкодженнями.

Правоохоронці з’ясували, що водій вантажівки Iveco здійснював обїзд трактора дорожньої служби, а позаду нього рухався водій іншої вантажівки Volvо, який і не дотримав безпечної дистанції руху.

В результаті маневру, водій Volvо допустив зіткнення з причепом вантажівки Iveco. Від удару, транспортний засіб Volvo відкинуло на відбійник.

На щастя внаслідок ДТП ніхто не постраждав. На місце події прибула карета швидкої, однак учасники автопригоди від госпіталізації відмовились.Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/514599”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top