На Тернопільщині, літра спирту стала причиною загибелі чоловіка

У Тернополі, алкоголь став причиною смерті чоловіка. Про трагічний випадок, 15 липня, поліцію повідомив черговий лікар реанімаційного відділення Теребовлянської лікарні.

Як детальніше розповідає поліція, чоловік приїхав до Теребовлянщини на зустріч з однокласниками. Уже в дома, після святкування, йому стало погано. Лікар який приїхав на виклик розповідає, що чоловік випив майже пляшку спирту. Йому запропонували поїхати до лікарні, але той відмовився. Під час огляду чоловік двічі втрачав свідомість. Медики все-таки доправили хворого в лікарню, але врятувати йому життя не вдалося.

До слова, за даним фактом правоохоронці зафіксували смерть чоловіка, як нещасний випадок.Джерело статті: “https://www.tenews.org.ua/post/show/1563288180-na-ternopilschini-litra-spirtu-stala-prichinoyu-zagibeli-cholovika”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top