Помер Віктор Мусіяка - один з авторів Конституції України

Віктор Мусіяка — автор близько 120 наукових праць, один із авторів Конституції України — Помер Віктор Мусіяка — один з авторів Конституції України
Віктор Мусіяка — автор близько 120 наукових праць, один із авторів Конституції України


За попередніми даними, причиною смерті 73-річного відомого юриста став інфаркт


У понеділок, 22 липня, у віці 73 років помер відомий український юрист і політичний діяч Віктор Мусіяка. Про це повідомляє LB.ua.


За попередніми даними, причиною смерті став інфаркт.


Віктор Мусіяка народився 28 червня 1946 року в Миколаївській області. У 1973 році закінчив Харківський юридичний інститут, там же почав викладацьку діяльність. З 1983-го по 1996 рік був завідувачем кафедри цивільного права, проректором Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого. У 2000-2002 роках завідував кафедрою галузевих юридичних наук юридичного факультету Національного університету «Києво-Могилянська академія».


У 1994-му почав політичну діяльність. Народний депутат України 2-го скликання з квітня 1994-го до квітня 1998 року. З листопада 1995 року до червня 1996-го був постійним представником президента України у Верховній Раді України.


На виборах 2002 року знову потрапив до Верховної Ради за списками блоку «Наша Україна», до якого входила і очолювана ним партія «Вперед, Україно!»


Віктор Мусіяка — автор близько 120 наукових праць, один із авторів Конституції України.


В останні роки Мусіяка був науковим консультантом Центру Разумкова з правових питань.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/pomer-viktor-musiyaka-odin-z-avtoriv-konstituciji-ukrajini--612153.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top