У коридорі Житомирської міської ради розвішали фото, як матері загиблих Героїв підіймалися на Говерлу

21 серпня у Житомирській міській раді відбулося відкриття фотовиставки «Ближче до синів», присвяченої підкоренню гори Говерли батьками Героїв, загиблих в зоні АТО/ООС.

Про це 21 серпня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

У рамках заходу учасникам патріотичного сходження були вручені пам’ятні фотоальбоми.

Всього до туристичної поїздки долучилося 11 членів родин загиблих. Поїздка відбулася у червні цього року й була реалізована за підтримки Житомирської міської ради.

Нагадаймо, 20 червня 2019 року з Житомира на захід України вирушив автобус з матерями загиблих бійців АТО, що відправились підкорювати Говерлу. З собою вони взяли національний прапор, на якому надрукували імена своїх синів, полеглих за Україну.

22 серпня директор департаменту соціальної політики Житомирської міської ради Вікторія Краснопір повідомила у соцмережі, що матері житомирських АТОвців дісталися до вершини найвищої української гори.

Як повідомляв Житомир.info, 20 травня 2019 року в Обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича відкрилася фотовиставка «Погляд АТО – 1000 облич». Тривала виставка до 30 травня.


Джерело статті: “https://www.zhitomir.info/news_186317.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top