Повітряний шлях: На Закарпатті ловили контрабандистів з квадрокоптером (ФОТО)

Повітряний шлях: На Закарпатті ловили контрабандистів з квадрокоптером (ФОТО)

Прикордонниками відділення «Паладь – Комарівці» виявлено малий літальний апарат, який використовували з метою перевезення контрабандних сигарет до Словаччини.

О першій ночі дільничному інспектору відділення «Паладь-Комарівці» надійшла інформація від місцевого жителя про те, що на околиці села Сторожниця Ужгородського району чути звук двигуна безпілотника. На вказану ділянку одразу ж вислали групу реагування. У ході пошукових заходів на відстані 1200 метрів до кордону військовослужбовці помітили трьох невідомих та квадрокоптер. При наближенні прикордонників правопорушники вдалися до втечі.

Невідомі втекли, але квадрокоптер залишили, а разом із ним і пакунок з 360 пачками сигарет, сумку від ноутбука та портфель із стяжками, ключами для демонтування лопатей літального пристрою.

Про подію прикордонники повідомили співробітників Національної поліції та фіскальної служби. На адресу ДФС України у Закарпатській області направлено повідомлення про виявлення ознак правопорушення, передбаченого ст.204 ККУ «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів».В ході огляду території, де б злочинці могли б запускати безпілотник, було затримано двох осіб без документів, які можуть бути причетні до справи. Також був виявлений пульт-керування "дроном", мішки із сигаретами, а також мобільний телефон із перепискою з невідомим громадянином Словаччини стосовно незеаконного переміщення тютюнових виробів.


Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/626267”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top