Підвищення зарплати освітянам на 20-70% ще треба зробити реальним – очільниця МОН


З січня 2020 року українські освітяни мали би отримати підвищення зарплати на 20-70%.


Таке рішення прийняв Кабмін за два тижні до початку парламентських виборів.


Ганна Новосад, очільниця Міністерства освіти і науки України під час прес-конференції 12 вересня розповіла, що остаточного рішення, як реалізовуватимуть постанову, поки що немає.


Постанова, яку прийняли на засіданні уряду 10 липня, підписали в останній день роботи уряду.


За розрахунками Міністерства фінансів, її виконання з 1 січня вимагатиме 45 мільярдів додаткових коштів і з державного, і місцевого бюджету.


Тому зараз ми працюємо і з прем’єр-міністром, і з Міністерством фінансів, як зробити так, аби ми це зреалізували, – розповіла Новосад.


Міністерка додала, що до кінця місяця має презентувати узгоджену позицію того, як зробити такі обіцянки реалістичними.Джерело статті: “https://news247.com.ua/ukraine/pidvishhennya-zarplati-osvityanam-na-20-70-shhe-treba-zrobiti-realnim-ochilnicya-mon.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top