Забудовник Микитась вніс заставу 5,5 млн гривень, на нього наділи електронний браслетКолишній депутат Верховної Ради Максим Микитась, підозрюваний у привласненні 82 млн держкоштів при обміні квартир для військових Національної гвардії, вніс заставу 5,5 млн гривень, на нього наділи електронний браслет контролю.

Об этом сообщает http://monitoring-money.com


Про це Українським Новинам повідомило джерело в Національному антикорупційному бюро.


"Микитась вніс заставу вчора", — сказав він.


За його словами, після цього йому наділи електронний браслет.


Також Микитась здав закордонний паспорт.


Як повідомлялося раніше, Вищий антикорупційний суд вибрав запобіжний захід у вигляді застави 5,5 млн гривень для Микитася.


Національне антикоррупцитнное бюро просить Вищий антикорупційний суд накласти арешт на майно колишнього депутата Верховної Ради Максима Микитася,підозрюваного у привласненні 82 млн держкоштів при обміні квартир для військових Національної гвардії.


24 вересня Державне бюро розслідувань повідомило Микитасю про підозру у хуліганстві. Також колишньому депутатові Ради Микитасю повідомили про підозру у заволодінні чужим майном.

Раніше стало відомо, що екс-депутат Ради Микитась формально вийшов з будівельного бізнесу.

«Аргумент»Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/zabudovnik-mikitas-vn-s-zastavu-55-mln-griven-na-nogo-nad-li-elektronnii-braslet”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top