"Смартфон для батьків": розвінчано топ 5 міфів

Технології стрімко проникають у наше життя – сьогодні ми вже не можемо уявити себе без смартфона. Проте досі існує стереотип, що смартфон – це лише для молоді, а старшому поколінню зручніше користуватися старим кнопковим телефоном.

Об этом сообщает http://chernigiv.top

Разом із новим соціальним проектом "Смартфон для батьків" від "Київстар" ми вирішили розвінчати 5 найпоширеніших міфів про "бабусяфон".

"Смартфон для батьків": розвінчано топ 5 міфів

1. Великі кнопки — це добре! Проте манюсінькі букви на монохромному маленькому дисплеї — серйозне випробування для очей літньої людини, коли треба набрати новий номер чи прочитати SMS. На відміну від смартфона, де розмір шрифтів і елементів управління можна збільшувати, "бабусяфон" — це завжди дрібні букви та мікроскопічні піктограми.

2. Люди похилого віку заплутаються у функціях смартфона. Насправді, їм просто важко самостійно опанувати усі можливості смартфона. Вони потребують допомоги у цьому, а діти чи онуки не завжди мають достатньо часу та терпіння, аби все детально пояснити. Смартфоном може користуватися навіть п’ятирічна дитина — отже, це точно зможуть робити люди старшого віку! Якщо не вистачає часу, але хочеться порадувати батьків смартфоном — розкажіть їм про онлайн-школу "Смартфон для батьків", де за допомогою інтерактивних відеоуроків вони зможуть пізнати основи користування смартфонами.

3. Людям похилого віку не потрібні функції смартфона. Це один із найбільш поширених стереотипів. Зараз є безліч корисних додатків і сервісів, які можуть стати у пригоді старшому поколінню. Наприклад, онлайн-банкінг – можна швидко сплатити комунальні послуги і не стояти для цього у довжелезних чергах. Зі смартфона також можна записатися до потрібного лікаря та замовити ліки онлайн – їх доставлять до найближчої аптеки. Крім того, ми щодня користуємося різними корисними додатками (музика, електронні книги, погода, карти, таксі тощо) і вже не уявляємо без них життя. Чому б не розповісти про них і нашим батькам, адже вони також можуть стати їм у нагоді?

4. Смартфон — це дорого. Проте насправді це не зовсім так. Зараз існує ряд бюджетних моделей або можна віддати батькам свій старий смартфон. Крім того, у більшість тарифних планів вже включено мобільний інтернет та різні сервіси для смартфонів. Також є можливість значно зекономити на розмовах із тими, хто живе чи зараз перебуває за кордоном – онуками, старими друзями, однокласниками тощо. За допомогою смартфона батьки зможуть безкоштовно дзвонити близьким і знайомим, користуючись будь-яким месенджером. Отже, не доведеться рахувати кожну хвилину переговорів у роумінгу.

5. Навіщо батькам соцмережі та месенджери? Сучасні технології допомагають людям незалежно від віку подолати бар’єр відчуженості та самотності, а згідно з дослідженнями психологів дефіцит спілкування з близькими — одна з найгостріших проблем людей похилого віку, які рідко бачать своїх близьких. Смартфони дають можливість спілкуватися з дітьми за допомогою месенджерів, обмінюючись світлинами, спостерігати за досягненнями та захопленнями онуків у Facebook чи Instagram, використовувати відеозв’язок. Тож смартфон для батьків може стати їх віконцем у світ та подарувати можливість завжди бути поруч зі своїми найріднішими людьми.

Нещодавно мобільний оператор "Київстар" запустив новий соціальний проект "Смартфон для батьків" – першу онлайн-школу мобільної грамотності для дорослого покоління. На сайті можна знайти 10 інтерактивних уроків, які містять покрокову інструкцію: від ввімкнення новенького смартфона та налаштування його під себе до використання месенджерів і різноманітних додатків. Доступ до матеріалів має кожен, хто хоче навчитися користуватися смартфоном, незалежно від того, послугами якого мобільного оператора ви послуговуєтеся.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/tech/quotsmartfon-dlya-batkivquot-rozvinchano-top-5-mifiv.htm”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top