Генштаб назвав причину вибухів на складах у Балаклії

Як повідомляли в результаті Балаклією Харківської області серед військових є загилі та поранені різного ступеня важкості.

Об этом сообщает http://allbiznes.net

За попередніми даними оперативної групи Генерального штабу встановлено, що 15 листопада на майданчику зберігання вибухонебезпечних предметів № 4 групами розмінування здійснювалися роботи з розмінування та знищення вибухонебезпечних предметів.

О 14:28, ймовірно, в ході завантаження залишків боєприпасів та їх елементів, які були підготовлені для подальшого знищення, зокрема твердопаливного двигуна до ракет 3М9 зенітно-ракетного комплексу “Куб”, відбулося його загоряння з подальшим підривом накопичених для знищення вибухонебезпечних предметів.

Пожежа, викликана вибухом, оперативно була локалізована та ліквідована, рапортує Міноборони.

“П’ятеро військовослужбовців отримали поранення різного ступеня тяжкості: один – у важкому стані, один – середньої тяжкості; троє – легкого ступеня тяжкості. Також, в результаті надзвичайної події був знищений один вантажний автомобіль”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що двоє військовослужбовців знаходяться у Харківській міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги і ще двоє – у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону. Один військовослужбовець від госпіталізації відмовився.

Видання Status Quo передає повідомлення представника інформаційного агентства МОУ Віталія Саранцева про те, що у важкому стані перебувають військові з Чугуєва і Кіровоградської області. Троє військових з легкими травмами – з Києва, Охтирки та Чугуєва. Загиблі – старший солдат та прапорщик проходили службу в Охтирці (Сумська область), в 91-му Окремому полку оперативного забезпечення.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/henshtab-nazvav-prychynu-vybukhiv-na-skladakh-u-balaklii-303724.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top