Перемовини у Мінську: Україна виступила за створення підгрупи з питань кордону з Росією

ООС

Вибори без контролю на кордоні неможливі

ООС


Українська сторона запропонувала створити додаткову робочу підгрупу з питань кордону з РФ на Донбасі.

Про це повідомила речниця представника України Дарка Оліфер після засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську.

Ця пропозиція була висунута у світлі невиконання домовленостей про створення зони безпеки в районі українсько-російського кордону та верифікацію з боку ОБСЄ.

Оліфер наголосила, що контроль України над ділянками кордону на окупованій території є однією з умов проведення місцевих виборів.

«Вибори можна проводити тільки тоді, коли кордони держави перебувають під її повним контролем або контролем міжнародних спостерігачів, інакше не існує жодних гарантій безпеки у день голосування, а також є висока ймовірність маніпуляцій щодо участі у виборах осіб, які не є громадянами держави», — заявила вона.

Президент України Володимир Зеленський підтримав проведення місцевих виборів на Донбасі одночасно з загальнонаціональними, які заплановані на осінь 2020 року.

При цьому він вважає, що вибори на окупованій частині Донбасу можуть проходити тільки за українським законодавством.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/u-tkg-mozhe-z-yavitisya-pidgrupa-z-pitan-kordonu-novini-ukrajini-50064552.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top