Андрій Немировський: Богодухівські підприємства зливають відходи виробництва до найближчих водойм, які впадають у р. Мерла

Краще один раз побачити, ніж сто раз почути. Саме тому я записав відеозвернення до начальника Державної екологічної інспекції у Харківській області Георгіяна Артема Павловича та Голови Державного агентства водних ресурсів України Овчаренко Ірини Іванівни. Так як відповідей на запити досі не має…

Шкода, що відео не може передати пекельний сморід, в якому котрий рік живуть мешканці м.Богодухів Харківської області. Зате чітко видно, як місцеві підприємства зливають відходи виробництва до найближчих водойм, які впадають у р. Мерла. Це справжня екологічна катастрофа: мертва риба, аж білі від відходів берега та затоплена стоковими водами земля!

І усе це в безпосередній близькості від присадибних ділянок приватного сектору!

Нищиться природа, створюється безпосередня загроза людині (адже отруюється вода, призначена для пиття).

До мене як до народного депутата Верховної Ради України звернувся за допомогою від імені громади місцеві мешканці , вказавши на винуватців екологічної катастрофи — ТОВ «Рибоконсервний завод «Екватор» та Богодухівський молокозавод та м’ясокомбінат «М’ясний».

Причина: зношеність очисних споруд або їх відсутність на вказаних підприємств.

За його словами, люди живуть в цьому нестерпному смороді вже понад 15 років. ТОВ «Рибоконсервний завод «Екватор» проводить забір води для господарських цілей — 150 куб. м. на добу, а пропускна спроможність очисних споруд — 50 куб. м. Вночі вони зливають нечистоти у струмок, що впадає у р. Мерла. З м’ясокомбінату відходи вивозять машинами і зливають у різних місцях р. Мерла. Продукти переробки не утилізують, а вивозять в ліс для захоронення.

Це справжня катастрофа! Місцеві мешканці проводили акції та протести, перекривали дорогу Харків-Суми, зверталися за допомогою до відповідних установ, проте результату – жодного!

Звертаюся до начальника Державної екологічної інспекції у Харківській області Георгіяна Артема Павловича та Голови Державного агентства водних ресурсів України Овчаренко Ірини Іванівни: прошу вас вивчити ситуацію, у разі підтвердження викладених фактів — зобов’язати порушників встановити ефективні очисні споруди та припинити забруднювати навколишнє середовище, у межах компетенції — здійснити притягнення до відповідальності господарників, які нищать природу!

Андрій Немировський

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top