"Це складно": у США гнівно дорікнули Ґреті Тунберґ

Шведська активістка Ґрета Тунберґ повинна пройти курс економіки в коледжі, і тільки після цього може закликати уряди світу до відмови від викопного палива.

Про це заявив глава Міністерства фінансів США Стівен Мнучін, повідомляє видання MarketWatch. Він стверджує, що питання захисту довкілля значно складніші, ніж це здається на перший погляд.

Ґрета Тунберґ

Ґрета Тунберґ

hurimg.com

Новини
"Ви не хочете, але я продовжу": Ґрета Тунберґ у Давосі виступила з гнівним зверненням

"Після того, як вона піде в коледж і прослухає курс економіки, вона зможе повернутися і пояснити нам це", – сказав Мнучін, відповідаючи на прохання прокоментувати заклик Тунберґ до відмови від вуглеводневого палива. Такі слова прозвучали на виступі дівчини на міжнародному форумі в Давосі.

Мнучін також вважає, що стосовно захисту довкілля буває нелегко знайти правильні рішення проблем.

"Ще до того, як я став міністром і у мене з’явився водій, у мене був електромобіль Tesla. Я їздив по Каліфорнії, і мені це подобається. Але ніхто не звертає увагу на те, звідки береться електрика для електрокарів", – підкреслив чиновник.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, як Ґрета Тунберґ потрапила в скандал після поїздки в салоні першого класу.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/green/ecology/tse-skladno-u-ssha-gnivno-doriknuli-greti-tunberg.htm”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top