Українська схема: спливли нові подробиці скандалу з імпічментом Трампа

У США оприлюднили нові подробиці скандалу навколо президента Дональда Трампа і процедури імпічменту, яку можуть почати щодо нього. У статті видання The New York Times йдеться, що Трамп попросив свого колишнього радника з нацбезпеки Джона Болтона допомогти з реалізацією його планів по Україні в травні минулого року.

Об этом сообщает Руспрес


Цікаво, що раніше це ж видання повідомляло, що в книзі Болтон каже, що Трамп в серпні заявив йому про бажання продовжити затримку виділення 391 мільйона доларів військової допомоги Україні до тих пір, поки українські чиновники не допоможуть розслідувати діяльність демократів.


Сам Трамп твердження відкинув і викрив Болтона в тому, що той намагається збільшити продажі майбутньої книги.


У новій публікації йдеться, що Трамп давав інструкції по "українській схемі" під час переговорів з Болтоном в Овальному кабінеті на початку травня. На зустрічі також були присутні виконувач обов’язків глави апарату Білого дому Мік Малвейні, особистий адвокат Трампа Руді Джуліані і юрист Білого дому Пет Чиполлоне, який очолює захист Трампа на судовому процесі в Сенаті.


У книзі Болтон зазначає, що Трамп сказав йому зателефонувати Володимиру Зеленському, щоб переконатися, що президент України готовий зустрітися з Джуліані. Сам Болтон каже, що ніколи не дзвонив президенту України з такого питання.


Видання вважає, що якщо слова Болтона є правдою, то вони змінюють весь таймлайн українського плану Трампа, і наочно показують, що він замислювався значно раніше, ніж вважалося до цих пір.


Нагадаймо, що в ході слухань Сенату США були узгоджені правила проведення суду над президентом Дональдом Трампом в рамках процедури його імпічменту.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2020-01-31/ukrainskaya-shema-vsplyili-novyie-podrobnosti-skandala-s-impichmentom-trampa-/187190”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top