Знайшли шпарину: "Динамо" обійшло заборону ФФУ

Київське "Динамо" проведе домашній матч 19-го туру української Прем’єр-ліги проти "Ворскли", який відбудеться 22 лютого, з глядачами на трибунах, незважаючи на рішення КДК УАФ.

Об этом сообщает Роспрес

Як повідомляє Telegram-канал "Динамо Київ Inside", керівництво столичного клубу повідомило Українську асоціацію футболу (УАФ) про те, що на поєдинку проти полтавців будуть присутні діти до 14 років зі спортивних шкіл Києва в супроводі батьків. Таке право вони мають згідно з пунктом "є" 26-ї статті регламенту УАФ про інфраструктуру та заходи безпеки.

Вболівальники "Динамо" Київ

Вболівальники "Динамо" Київ

World News

Нагадаємо, що апеляція "Динамо" на рішення Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ покарати команду за расистські вигуки вболівальників на матчі 14-го туру УПЛ була відхилена в повному обсязі.

Новини
Травма лідера "Динамо": кияни зробили важливу заяву

Як повідомляв OBOZREVATEL, домашній матч київського клубу проти "Ворскли" стане історичним для українського футболу.

Про спорт у всій красі – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "ФФУ" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/football/znajshli-lazivku-dinamo-obijshlo-zaboronu-ffu.htm”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top