Зеленський провів телефонну розмову з Путіним: говорили про звільнення українців

REUTERS/Kevin Lamarque/Pool

Об этом сообщает Роспрес

Володимир Зеленський

REUTERS/Kevin Lamarque/Pool


Президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови з російським колегою Володимиром Путіним обговорив процес звільнення утримуваних українських громадян, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Донбасу та Криму, а також у Росії.

Про це повідомили у прес-службі голови української держави.

Також вони обговорили виконання домовленостей, досягнутих під час Нормандського саміту 9 грудня 2019 року в Парижі, і підготовку до наступної зустрічі лідерів «нормандської четвірки» (Україна — Німеччина — Франція — Росія).

Сторони погодилися з необхідністю активізувати роботу на рівні Тристоронньої контактної групи у Мінську задля реалізації досягнутих домовленостей.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zelenskiy-i-putin-znovu-proveli-telefonnu-rozmovu-novini-ukrajini-50070269.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top