Влада вже зовсім "ошаліла"! Радить громадянам заради тепла в оселях не відкривати вікна! (ВІДЕО)

Заступниця глави Офісу Президента радить громадянам України не відкривати вікна, аби бути вдома в теплі

Заступник глави Офісу Президента Юлія Ковалів заявила, що українцям важливо дбати про енергозбереження і порадила не відкривати вікна.

Об этом сообщает Роспрес

Про це вона заявила в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

Так, Ковалів розповіла про те, як уряд знизив суми в платіжках українців, при цьому не змінюючи розмір субсидії.

«Мій дідусь, йому 81 рік, 55 він пропрацював лікарем в лікарні маленького містечка. Він – той, кому ця платіжка важлива, тому що у нього пенсія близько 3 тисяч гривень. Він отримав платіжку за грудень, вона стала менше на 220 гривень, отримав за січень – вона теж стала менше в такому районі. Що важливо? При цьому розмір субсидії таким людям не змінився. Розмір цієї субсидії на цю знижку не перераховується », – запевнила вона.

Також Ковалів зазначила, що, якими б не були тарифи і які б кроки не робив уряд щодо врегулювання вартості комунальних послуг, важливо, щоб українці дбали про енергозбереження.

«Що важливо ще: ми довго говоримо про тарифи, собівартість … І я згодна з мером Миколаєва, він говорить: ми встановили індивідуальні теплові пункти. Ось стало тепло, температура в грудні +5 ° С – значить не треба відкривати вікна. У нас не може бути в 27-30 ° С в квартирі і за все це ми платимо », – підкреслила Ковалів.

Також вона порекомендувала українцям встановлювати газові лічильники.

«Треба встановлювати лічильники, щоб кожен з нас розумів, за що конкретно він платить», – додала вона.


Джерело статті: “https://ua-reporter.com/uk/news/vlada-vzhe-zovsim-oshalila-radyt-gromadyanam-zarady-tepla-v-oselyah-ne-vidkryvaty-vikna-video”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top