"Це час солідарності, а не клейма!" ООН різко звернулася до України після бунту в Нових Санжарах

Організація Об’єднаних Націй засудила напад протестувальників у Нових Санжарах на евакуйованих Україною з Китаю громадян.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Відповідну заяву пресслужба організації опублікувала на сторінці в Facebook у п’ятницю, 21 лютого. У тексті підкреслюється, що подібні інциденти не повинні відбуватися в країні.

"Ці [евакуйовані] чоловіки і жінки вже пройшли через травматичний період затяжної ізоляції і заслуговують на повагу гідності та безпечне повернення в Україну", – підкреслили в ООН.

Новини
Нові Санжари по-французьки: через евакуйованих з Китаю люди втекли з популярного курорту
ООН засудила сутички в Нових Санжарах

ООН засудила сутички в Нових Санжарах

Колаж

Організація закликала уряд вжити всіх необхідних заходів для забезпечення безпеки всіх, кого торкнулася ця ситуація.

"Ми продовжуємо підтримувати заходи українського уряду щодо посилення готовності та реагування на спалах вірусу COVID-19", – сказано в повідомленні.

Вказується, що здоров’я є однією з небагатьох сфер, "яка дозволяє країнам працювати разом заради спільної справи".

"У минулому, в ситуаціях зі спалахами хвороб, страх і недовіра гальмували і зовсім не допомагали реагувати на загрозу. Тому зараз – час фактів, а не страху, час раціональності, а не чуток. Це час солідарності, а не стигми", – підсумували в ООН.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Україна організувала евакуацію своїх громадян з китайського міста Ухань, який став епіцентром епідемії коронавірусу COVID-19.


  • На борт літака взяли 73 людини – серед них як українці, так і іноземці. Літак приземлився в аеропорту Харкова 20 лютого.


  • Евакуйованих відправили на 14-денну обсервацію (ізоляцію з дотриманням необхідних протиепідемічних заходів) в медичний центр Національної гвардії "Нові Санжари" в Полтавській області.


  • Однак місцеві мешканці влаштували своїм співвітчизникам "гарячий прийом": заблокували дорогу для проїзду, а потім влаштували безлади і навіть закидали автобус камінням.


  • Самі місцеві кажуть, що нібито стали жертвами однобоких журналістських сюжетів, бездіяльності влади і двох десятків земляків, які були напідпитку.


  • Про те, що насправді відбулося в Нових Санжарах – читайте в матеріалі OBOZREVATEL.


Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/bunt-v-novih-sanzharah-zasudila-oon-novini-ukraini-sogodni.htm”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top