Після страшного урагану на Одесу звалилася нова біда: опубліковано фото

На місто Одесу, де в понеділок, 24 лютого, ураганний вітер вже став причиною смерті жінки, з моря насувається піщана буря.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це повідомили вTelegram-каналі Klymenko Time, опублікувавши фотографії стихії.

"Кінець світу в Одесі триває. Крім сильного, штормового вітру, що ламає дерева і зриває дахи, в Південну Пальміру прийшла піщана буря", — сказано в підписі до знімків.На фото видно, що з боку моря на місто несе хмару пилу і піску.

Як повідомляв "Апостроф", раніше в мережі з’явилося відео урагану, який бушує в Одесі і приводить в жах місцевих жителів. Шквали вітру виривали дерева з корінням, відразу два дерева впали на рейки трамвайних маршрутів, через що зупинився рух трамваїв.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-02-24/posle-strashnogo-uragana-na-odessu-obrushilas-novaya-beda-opublikovanyi-foto/189287”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top