Китайський олімпійський чемпіон жорстоко покараний за махінації з допінгом

Спортивний арбітражний суд в Лозанні (CAS) дискваліфікував на 8 років триразового олімпійського чемпіона китайського плавця Сунь Яна за знищення своїх аналізів.

Об этом сообщает Роспрес

Як повідомляє агентство Time, у вересні 2018 року до спортсмена додому прийшли допінг-офіцери з метою взяти у нього аналізи, але ситуація закінчилася конфліктом. Близькі люди плавця знищили пробірки з його аналізами сечі та крові.

Сунь Ян

Сунь Ян

Sports.ru

Спочатку Міжнародна федерація плавання (FINA) виправдала спортсмена, але у Всесвітньому антидопінговому агентстві (WADA) залишилися незадоволені її рішенням і подали позов до CAS. Вони запропонували дискваліфікувати Сунь Яна на термін від двох до восьми років за повторне порушення правил. У 2014 році китайська влада видала йому тримісячну заборону на участь у змаганнях через використання забороненого стимулятора.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українська легкоатлетка Катерина Табашник, яка виступає в стрибках у висоту, була дискваліфікована за вживання допінгу на 19 місяців.

Дізнавайся результати матчів Ліги чемпіонів у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "плавання" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/sport/kitajskij-olimpijskij-chempion-zhorstoko-pokaranij-za-mahinatsii-z-dopingom.htm”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top