Кандидатка від "Слуги народу" знялася з виборів у Раду в окрузі №179 на користь ексголови Харківської ОДА Світличної

Ексголова Харківської ОДА Світлична балотується в нардепи

Центральна виборча комісія 3 березня скасувала реєстрацію кандидатки від партії "Слуга народу" Вікторії Алєксєйчук на проміжні вибори народного депутата України у виборчому окрузі № 179 (Харківська область). Про це пресслужба ЦВК повідомила у Facebook.

Об этом сообщает Руспрес

Також від участі у виборах відмовився самовисуванець Олександр Діденко.

"Рішення прийнято у зв’язку з відповідними заявами вказаних кандидатів у народні депутати України про відмову від балотування, які надійшли до комісії", – ідеться в повідомленні.


https://www.facebook.com/UACEC/posts/1050398918675858

Отже, у проміжних виборах в окрузі №179 візьмуть участь 37 кандидатів, серед них – колишня голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.

Партія "Слуга народу" підтримала рішення Алєксєйчук, ідеться в заяві на сторінці політсили у Facebook.

"Рішення про висунення кандидатки від "Слуги народу" на окрузі було ухвалене ще в перші дні лютого. Тоді, коли не було ясності, хто ж іще вирішить балотуватися. Поява Юлії Світличної серед кандидатів повністю змінила передвиборчу картину. Було б нечесно і нерозумно ігнорувати це", – підкреслили у пресслужбі партії.

У "Слузі народу" стверджують, що не будуть перешкоджати Світличній у боротьбі за крісло депутата і співпрацюватимуть із нею у разі її обрання.


https://www.facebook.com/sluganarodu.official/posts/804978753341459

На 15 березня заплановано проміжні вибори в окрузі №179 через дострокове припинення повноважень народного депутата від "Слуги народу" Олексія Кучера: він 6 листопада 2019 року очолив Харківську облдержадміністрацію.

За даними опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", Світличну готові були підтримати 62,3% тих, хто вже визначився і має намір узяти участь у голосуванні. 12,5% підтримували Алєксєйчук, 8,5% – Діденка. Рейтинг інших кандидатів – менше ніж 2%.

Дослідження було проведено Соціологічною групою "Рейтинг" із власної ініціативи 15–22 лютого 2020 року. Опитано населення виборчого округу №179 від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність – 1200 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження – не більше ніж 2,8%.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-kandidat-vid-slugi-narodu-znjalasja-z-viboriv-v-radu-v-okruzi-179-na-korist-eks-glavi-harkivskoji-oda-svitlichnoji-1489449.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top