Вночі у центрі Львова позашляховик розбив зупинку громадського транспорту

Вночі у центрі Львова позашляховик розбив зупинку громадського транспорту

Вночі у центрі Львова позашляховик розбив зупинку громадського транспорту

Близько 02:00 ночі, 29 березня, на проспекті Свободи у Львові невідомий на сірому позашляховику в’їхав у зупинку громадського транспорту. З місця аварії водій втік. Він залишив вщент розбиту зупинку з потрощеним склом та погнутими металевими конструкціями. Про цей випадок повідомили у прес службі Львівської міської ради. А за даними поліції автомобіль зареєстрований на жінку з Червонограда.

Об этом сообщает Преступная Россия

Управління безпеки міста вже надало відео та фото з камер спостереження правоохоронним органам, а також записи з реєстраторів в автомобілях, які в той момент проїжджали повз ДТП.

Фото 1 Фото 2
Дані автомобіля, який зніс зупинку вже передали правоохоронним органам (фото ЛМР)

На фото та записах, які передали поліції видно позашляховик Lexus сірого кольору, а також номерний знак машини. «Дані ймовірного винуватця надано поліції та Галицький районній адміністрації для подання заяви та розшуку автомобіля», – розповів начальний управління безпеки міста Юрій Діль.

У поліції вже встановили на кого зареєстрований автомобіль. Відомо, що це жінка з Червонограду. Зараз відділ розшуку і опрацювання матеріалів ДТП встановлює чи саме вона була за кермом авто.

Трохи більше місяця тому цю саму зупинку на проспекті Свободи вже трощили. 15 лютого невідомий водій на автомобілі Skoda Octavia Tour в’їхав в зупинку і також втік з місця ДТП. Унаслідок аварії на зупинці тоді також розбили скло та погнули металеві конструкції.


Джерело статті: “https://zaxid.net/vnochi_u_tsentri_lvova_nevidomiy_znis_zupinku_gromadskogo_transportu_n1500053”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top