COVID-19: вчені зробили важливу заяву про безсимптомний перебіг хвороби

последние новости в Украине останні новини в Україні

Вчені США повідомили, що велика частина заражених COVID-19 не підозрюють про інфікування. Раніше з такою самою заявою виступали медики Китаю.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Професор клінічної епідеміології Єльського університету Роберт Хехт розповів, що в Сполучених Штатах більшість інфікованих навіть не підозрюють про те, що вони заражені коронавірусом, повідомляє The New York Times. Вчений зазначає, що тест на коронавірус роблять лише ті, у кого є яскраво виражені симптоми. Для більш точного діагностування потрібно провести більш масштабне тестування.

Одне з проведених досліджень аналізів крові на антитіла показало, що 2,7 млн жителів Нью-Йорка могли заразитися коронавірусом, не підозрюючи про це. Ще одне дослідження підтвердило, що близько третини жителів міста Челсі в штаті Массачусетс також інфікувалися, але тільки половина з них змогла згадати, чи були хоч якісь симптоми коронавірусу.

Раніше стало відомо, що київська міська влада підготувала план першого етапу ослаблення карантину, але про зняття обмежень не йдеться. ASPI news повідомляло, що в гуртожитку Київської області міста Вишневе стався масштабний спалах коронавірусу.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/novini-svitu/covid-19-vcheni-zrobili-vazhlivu-zayavu-pro-bezsimptomniy-perebig-khvorobi”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top