Європарламент постраждав від потужної атаки хакерів: які дані "злили" в мережу

Європейський парламент постраждав від потужної хакерської атаки — конфіденційна інформація 1200 його працівників була "злита" в мережу.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Про це повідомляє Politico.


За даними видання, інформація містить облікові записи і зашифровані паролі посадових осіб і співробітників Європарламенту. Також у відкритий доступ потрапили дані 15 тисяч облікових записів фахівців у справах ЄС.


Відзначається, що від атаки постраждали члени найбільшої політичної фракції в парламенті — Європейської народної партії, яка часто захищає інтереси України.


Представник партії Педро Лопес де Пабло підтвердив факт крадіжки бази даних, що містить адреси електронної пошти і паролі. У той же час він запевнив, що ця база даних відноситься до 2018 року і на даний момент застаріла.


Як повідомляв "Апостроф", раніше російські хакери зламали електронну пошту канцлера Німеччини Ангели Меркель.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/europe/2020-05-17/evroparlament-postradal-ot-moschnoy-ataki-hakerov-kakie-dannyie-slili-v-set/197383”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top