Коронавірус у всієї родини: дружина легендарного російського футболіста Погребняка розповіла про шок і страх

Вся сім’я легендарного російського футболіста Павла Погребняка виявилася зараженою коронавірусною інфекцією.

Об этом сообщает Компромат ГРУ

Про це повідомила дружина нападника єкатеринбурзького "Уралу" Марія. За її словами, після самого Погребняка хвороба була виявлена у неї та трьох дітей.

"Чоловік поїхав в Єкатеринбург на збори. Жодних симптомів. Ніщо біди не віщувало. По прильоту здали аналізи. Паша – COVID-позитивний. Шок. Вночі піднялася температура до 38, приїхали лікарі, відвезли на КТ, діагноз – "двостороння пневмонія". Я була впевнена, що він її підчепив у літаку. Знову ж думки в голові: але ж так швидко вірус не виявляється. Загалом, вирішила здати з дітьми аналізи. У старшого сина вже пневмонія. Страшно? Дуже", – сказала Марія в ефірі соціальної мережі Instagram.

Як повідомляв OBOZREVATEL, агент екстренера київського "Динамо" Сергія Реброва Шандор Варга назвав коронавірус "бізнесом купки бандитів".

Подивися першим нову відверту фотосесію Світоліної у нас в Telegram!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/football/koronavirus-u-vsiei-rodini-druzhina-legendarnogo-rosijskogo-futbolista-pogrebnyaka-rozpovila-pro-shok-i-strah.htm”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top