«Не був помічений у сепаратистських настроях»: АТОвці зустрілися з новим очільником поліції області

«Не був помічений у сепаратистських настроях»: АТОвці зустрілися з новим очільником поліції області


  • Марія ЛЄХОВА
  • 12
«Не був помічений у сепаратистських настроях»: АТОвці зустрілися з новим очільником поліції області
  • Сьогодні, 1 червня, представили нового керівника поліції Вінниччини. Ним став Іван Іщенко.
  • Одразу після призначення правоохоронець зустрівся з фронтовиками, які мали до нього запитання.

Відомо, що новий очільник з Одеської області. Він засвітився у сутичках в травні 2014 року, які відбулися в Одесі. Тоді пройшов протест проросійські налаштованих осіб.

Об этом сообщает Russiangate

0 0
0 0
0 0

Через це, Івана Іщенка чекали під стінами поліції АТОвці. Вони хотіли у нього запитати, що він робив тоді в Одесі.

Новий очільник обласної поліції зустрівся з військовими. Він зазначив, що народився в українському селі й завжди захищав нашу державу.

Також його колеги відзначили, що перед призначенням Іщенка неодноразово перевіряли та не виявили жодних порушень.

Журналісти 20minut.ua згодом розкажуть читачам про нового очільника поліції та що про нього відомо.

— Іван Іщенко – досвідчений офіцер, з 18-річним стажем роботи в правоохоронних органах, який розпочинав службу оперуповноваженим карного розшуку, працював заступником начальника райвідділу та керівником райвідділів поліції, очолював превентивний блок поліції, перебував на посаді заступника начальника поліції Одещини, — розповів голова Нацполіції Ігор Клименко.

Юрій Педос, який до цього очолював поліцію Вінниччини, нагадаємо, 29 травня 2020 року був відсторонений від виконання обов’язків. Його призначили радником голови Нацполіції.

Довідка.

З біографії відомо, що в 2005 році Іван Іщенко закінчив Одеський державний університет внутрішніх справ. В 2011-2013 роках очолював Тарутинське відділення міліції, потім проходив стажування в обласному управлінні внутрішніх справ, брав активну участь у подіях 2 травня 2014 року. Після цього деякий час очолював Овідіопольський райвідділ. Потім зайняв пост начальника управління громадської безпеки обласного УВС, перейменованого згодом в управління превентивної діяльності.

У лютому цього року полковник поліції Іван Іщенко захистив в Харківському національному університеті внутрішніх справ дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/ya-narodivsya-v-ukrayinskomu-seli-atovtsi-zustrilisya-z-novim-ochilnik-11066173.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top